Pijany kierowca Daewoo zakończył jazdę w rowie

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 59-latka, który wsiadł za kierownicę mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna zakończył swoją jazdę w rowie. O całym zdarzeniu funkcjonariuszy poinformował świadek. 59-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat więzienia.

W miniony wtorek (26.09) dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Gąski kierujący daewoo wjechał do rowu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Świadek zdarzenia wskazał mundurowym mężczyznę, który kierował pojazdem daewoo. Badanie stanu trzeźwości 59-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 59-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.