Odpowie za kradzieże

Policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o kradzież roweru pozostawionego przy sklepie w centrum Sochaczewa. Łodzianin jest również odpowiedzialny za kradzież plecaka z dokumentami. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży roweru pozostawionego przy sklepie w centrum miasta. Policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawcy przestępstwa. Wkrótce do komendy wpłynęła również informacja o kradzieży plecaka w którym były m.in dokumenty.

Funkcjonariusze zauważyli na ul. Senatorskiej mężczyznę prowadzącego rower. Postanowili go wylegitymować. W trakcie czynności okazało się, że jest to jednoślad utracony w wyniku kradzieży. Dodatkowo znaleziono przy nim plecak z dokumentami, który również został przez niego ukradziony.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Przyznał się do popełnionych przestępstw. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Rzeczy utracone w wyniku kradzieży zostały zwrócone właścicielom.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.