Okradł mieszkanie. Grozi mu 10 lat.

Białobrzescy policjanci zatrzymali 40-latka, który usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do mieszkania na terenie miasta. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego białobrzeskiej komendy intensywnie pracowali nad sprawą włamania i kradzieży, do której doszło na terenie miasta pod koniec listopada. 23 listopada 2022 dyżurny białobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie Białobrzegów. Włamywacz po pokonaniu zamków dostał się do wnętrza mieszkania i skradł pieniądze. Stróże prawa sprawdzali każdy trop. Zebrany materiał dowodowy oraz profesjonalizm białobrzeskich policjantów doprowadził do wytypowania włamywacza. Jak się okazało przypuszczenia mundurowych były trafne i zatrzymano 40-letniego mieszkańca Warszawy.

Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. Jego łupem padło mienie o łącznej wartości blisko 10 000 złotych. Na wniosek prokuratora sąd aresztował 40-latka na 3 miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jak się okazało mężczyzna, także był poszukiwany w celu odbycia 5 lat pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.