On i jego partnerka odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Policjanci z zespołu wywiadowczego z Bemowa zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna podczas kontroli policjantów odrzucił narkotyki od siebie chcąc uniknąć odpowiedzialności. Okazało się, że w mieszkaniu on i jego partnerka posiadają ich znaczne ilości, a on sam jeszcze nimi handlował. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzani usłyszeli zarzuty karne i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.

Było przed godziną 15. Policjanci z zespołu wywiadowczego z Bemowa zwrócili uwagę na mężczyznę, który awanturował się ze swoją partnerką. Funkcjonariusze sprawdzili o co chodzi. W pewnej chwili w trakcie rozmowy mężczyzna odrzucił od siebie dwa zawiniątka, licząc, że umknie to uwadze policjantów. Ci od razu spostrzegli o co chodzi. Okazało się, że były to narkotyki.

W trakcie dalszych czynności podczas przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny i kobiety policjanci ujawnili w lodówce słoik oraz plastikowe pudełko z substancją zabronioną. Wywiadowcy zabezpieczyli również pieniądze w kwocie ponad 30 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. Mężczyzna w wieku 27 lat i jego partnerka w wieku 23 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy z którego wynikało, że 27-latek od jakiegoś czasu handlował narkotykami.

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej w ilości ponad 260 gramów, mężczyzna odpowie jeszcze za posiadanie narkotyków oraz ich handel. Na wniosek prokuratora decyzją sądu oboje zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.