Ostrołęccy policjanci wygrali walkę o ludzkie życie

Natychmiastowa reakcja policjantów z posterunku w Baranowie pozwoliła na odnalezienie zaginionego mężczyzny, którego życie było zagrożone. To kolejne już działanie, kiedy to policjanci z ostrołęckiej komendy ocalili, to co najcenniejsze czyli ludzkie życie. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a odnaleziony mężczyzna z uwagi na stan zdrowia trafił pod opiekę medyczną.

Dziś rano dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie od rodziny dotyczące zaginięcia 56-letniego mieszkańca gminy Baranowo. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań zaginionego mężczyzny. Mundurowi sprawdzali rejony, gdzie 56-latek mógł przebywać, a także rejony posesji oraz pobliskie zabudowania i lasy.

Już po niespełna dwóch godzinach policjanci z Baranowa odnaleźli zaginionego w odległości 10 kilometrów od jego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która zabrała go do szpitala.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.