Para ukradła kosmetyki za 20 tysięcy złotych

Wakacje to czas odpoczynku, ale nie dla złodziei. Wystarczyły dwa tygodnie, by 20- latka i jej 28- letni partner dokonali kradzieży kosmetyków za ponad 20 tys. zł. Para upodobała sobie sieć sklepów jednej drogerii na terenie całej Warszawy. Jednak zapomnieli, że we wszystkich sklepach jest monitoring, który uwiecznił ich kradzieże. Dlatego, gdy pojawili się na ternie sklepu w Piasecznie, ich proceder został przerwany, a oni sami zatrzymani.

Wakacje to czas odpoczynku, ale nie dla złodziei. Wystarczyły dwa tygodnie, by 20- letnia kobieta i jej 28- letni partner dokonali kradzieży kosmetyków za ponad 20 tys. złotych. Para upodobała sobie sieć sklepów jednej drogerii na terenie całej Warszawy. Zapomnieli jednak, że w każdm sklepie jest monitoring. Dlatego, gdy pojawili się na terenie drogerii w Piasecznie, od razu zwrócili uwagę pracowników sklepu, którzy zapamiętali klientów sklepu nie lubiacych płacić za zakupy.

Tego dnia, para ponownie zdecydowała się na dokonanie kradzieży, lecz tym razem zostali ujęci przez pracowników ochrony i przekazani w ręcę piaseczyńskich policjantów. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie przedstawili zarzuty kradzieży zarówno kobiecie jak i mężczyzźnie. 20- latka usłyszała ich 10 a jej partner 11.

Postępowanie w sprawie objęte jest nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie.

mł.asp. W. Domagała

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.