Pijany 49-latek wjechał w ogrodzenie posesji

Uszkodzony znak drogowy, ogrodzenie i zniszczony samochód, tak zakończył swoją podróż nietrzeźwy kierowca. 49-latek prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie. Badanie wykazało, że mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie oraz zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami.

W nocy z wtorku na środę (25/26.04) około godziny 1:30 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze zostali skierowani do miejscowości Grabowa (gm. Potworów), gdzie w ogrodzenie posesji uderzył kierowca fiata. Funkcjonariusze na miejscu zastali zgłaszającego oraz 49-letniego kierowcę.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mieszkańca powiatu łódzkiego. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie oraz zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami, również za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. W czasie kolizji w ogrodzeniu posesji powstały uszkodzenia, w związku z czym 49-latek odpowie także za zniszczenie mienia.

asp. szt. Aneta Wilk

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.