Piotr i Paweł nie polecieli do Chicago

Do awanturujących się pasażerów zostali wezwani Funkcjonariusze z Grupy Interwencji Specjalnych Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie. Mężczyźni znajdowali się na pokładzie samolotu, który miał odlecieć do Chicago z warszawskiego Lotniska Chopina.

Na miejscu okazało się, że są to bracia obywatele RP, 43-letni Paweł i 42 -letni Piotr. Panowie nie mogli ze sobą dojść do porozumienia i zachowywali się wobec siebie agresywnie. Ponadto według raportu kapitana pasażerowie nie stosowali się do poleceń załogi. Mężczyźni zostali wezwani przez funkcjonariuszy do opuszczenia pokładu statku powietrznego i pouczeni o możliwości użycia wobec nich środków przymusu bezpośredniego w przypadku nie wykonywania wydanych poleceń. Bracia dobrowolnie opuścili pokład samolotu i zostali przewiezieni do pomieszczeń służbowych Straży Granicznej.

Podczas czynności służbowych prowadzonych przez funkcjonariuszy Grupy Operacyjno Śledczej, niedoszli pasażerowie odmówili przyjęcia mandatów. Wobec mężczyzn zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.