Płońscy policjanci poszukują świadków wypadku

Płońscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę 4 września br. po godz. 14:00 w miejscowości Dramin gm. Baboszewo. Motocykl marki Yamaha uderzył w betonowy przepust, a kierujący nim mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z policją.

W minioną niedzielę, 4 września br. po godz. 14:00 w miejscowości Dramin gm. Baboszewo doszło do wypadku drogowego. Kierujący motocyklem marki Yamaha 54-latek z Legionowa, jadąc w kierunku Rzewina, na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Z relacji mężczyzny wynika, że próbował uniknąć zderzenia z autem osobowym jadącym z naprzeciwka, a poruszającym się po jego pasie ruchu. 54-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

Policjanci z Płońska w sprawie tego wypadku prowadzą czynności mające wyjaśnić przyczyny i okoliczności zdarzenia. Osoby, które były świadkami tego wypadku lub mają istotne informacje na jego temat proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu – 47 703 35 00 lub 47 703 35 50, bądź osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku przy ul. 1 Maja 3.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.