Pobił pracownika ochrony. Grozi mu do 10 lat

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zatrzymali 37-latka z powiatu zwoleńskiego, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów na terenie Kozienic. Mężczyzna ukradł towar, a gdy interweniował pracownik ochrony, pobił go i próbował uciec. Sprawca zatrzymany i został tymczasowo aresztowany. Grozi mu 10 lat więzienia.

W piątek (25.08) w jednym z kozienickich marketów 37-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego ukradł produkty spożywcze. Widząc to pracownik ochrony próbował ująć złodzieja, jednak ten chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy zaczął bić pięściami ochroniarza zadając mu ciosy m.in. w głowie. Świadkiem całego zajścia była pracownica sklepu, która wezwała Policję. Mundurowi szybko zatrzymali 37-latka i osadzili go w policyjnej celi. Zaatakowany pracownik ochrony doznał wielu obrażeń ciała.

W sobotę (26.08) prokurator przedstawił 37-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej i wnioskował do sądu o tymczasowy areszt. W niedzielę (27.08) sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wobec podejrzanego zastosował 3 miesięczny areszt. Grozi mu nawet do 10 lat.

Autor: podkom. Ilona Tarczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.