Pobili kierowcę autobusu bo zwrócił im uwagę

Kryminalni z Bielan zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na pętli autobusowej przy ulicy Kasprowicza pobili mężczyznę za to, że zwrócił im uwagę, że niszczą rozkład jazdy. Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy trafił do szpitala. 18-latek i 17-latek usłyszeli zarzuty za pobicie i naruszenie czynności narządu ciała. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan, tuż po godzinie 7 zostali wezwani na interwencję na pętlę autobusową przy ulicy Kasprowicza. Na miejscu czekał pokrzywdzony, który został pobity przez grupę nieznanych mu młodych mężczyzn. Jak ustalili mundurowi pokrzywdzony zwrócił uwagę grupie osób, aby nie niszczyła rozkładu jazdy na tablicy. Uwaga zwrócona młodym mężczyznom spowodowała ich agresję. 18-latek i 17-latek pobili kierowcę autobusu. Pokrzywdzony z obrażeniami twarzy trafił do szpitala.

Młodzi mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji. Jednak długo nie cieszyli się wolnością, gdyż sprawą zajęli się bielańscy kryminalni. Dwa dni później, w podwarszawskiej miejscowości został zatrzymany 18-latek, a następnego dnia 17-latek.

Obaj koledzy już usłyszeli zarzuty za pobicie i naruszenie czynności narządu ciała. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.