„Podstawówka” się nie zatrzymuje

Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie wspólnie z dzielnicowym z Komisariatu Policji Warszawa Ursus w trakcie służby zatrzymali kolejną osobę, która posiadała przy sobie substancje odurzające.

Dzielnicowy z komisariatu Policji w Ursusie wspólnie ze słuchaczami kursu podstawowego z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w trakcie obchodu rejonu służbowego na ul. Wiosny Ludów zauważył osobę, która na terenie nieużytków zielonych nienaturalnie się rozglądała. Policjanci postanowili sprawdzić powód takiego zachowania. W czasie legitymowania 19-latek przestał odpowiadać na zadawane pytania i zachowywał się nerwowo. Kontrola osobista u mężczyzny wykazała powód tego zachowania – narkotyki w postaci marihuany, które mężczyzna posiadał przy sobie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Ursusie.

Kryminalni po zebraniu materiału dowodowego postawili 19-latkowi zarzut posiadania narkotyków wbrew ustawie. Mężczyźnie może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

podkom. Karol Cebula

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.