Policjanci odzyskali dwa mercedesy pochodzące z przestępstwa

Dwa mercedesy pochodzące z przestępstwa odzyskali policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Woli. Odzyskane pojazdy trafiły do osoby upoważnionej do ich odbioru. Łączna wartość odzyskanych pojazdów to ponad 400 tysięcy złotych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Woli prowadzili czynności operacyjne w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi przywłaszczenia dwóch mercedesów. Łączna ich wartość wyniosła ponad 400 tysięcy zł.

Dzięki skutecznym działaniom operacyjnym szybko namierzyli miejsce, gdzie mogą stać zaparkowane pojazdy, utracone w wyniku przestępstwa. Jeden z nich został zaparkowany na terenie centrum handlowego w Warszawie. Kobieta, która pojawiła się na miejscu, była zaskoczona sytuacją. Drugi z pojazdów został odzyskany na terenie powiatu ostrowskiego. Po ujawnieniu pojazdów zostały przeprowadzone oględziny. Po czynnościach zostały przekazane osobie upoważnionej do ich odbioru.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.