Policjanci odzyskali skradzione elektronarzędzia

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży elektronarzędzi. Przedmioty zostały odzyskane. 38- latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu nieznany wówczas sprawca wykorzystał sytuację i na parkingu przy hotelu w Pułtusku, z pozostawionego, niezamkniętego pojazdu dokonał kradzieży narzędzi. W jego zainteresowaniu znalazły się m.in. pilarka, tarczowa, wkrętarka, szlifierka i klucz udarowy. Wszystko o łącznej wartości 5.500 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z pułtuskiej komendy. Zebrany materiał dowodowy pozwolił dowieść, że za przestępstwem stoi 38-letni mieszkaniec gminy Pułtusk. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Ponadto znaleźli przy nim amfetaminę. Dokonali sprawdzenia pojazdu, którym się wcześniej poruszał, ujawniając w nim przedmioty pochodzące z kradzieży. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.