Kolejni poszukiwani w rękach ciechanowskich policjantów

Policjanci ujawniają osoby poszukiwane w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest w miejscu zamieszkania, inni „wpadają” podczas legitymowania w związku z interwencjami. W minioną środę funkcjonariusze zatrzymali 41-latka, który pił alkohol w miejscu publicznym. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd. Kolejnego poszukiwanego mundurowi zatrzymali, bo leżał nietrzeźwy na ławce na jednym z przystanków autobusowych. Trzeci mężczyzna został zatrzymany w miejscu pracy. Wszyscy trafili już do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzoną karę.

W minioną środę (13.09) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn, którzy pili alkohol w rejonie jednego z bloków przy ul. Witosa. W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich, 41-letni ciechanowianin, jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie za wcześniej popełnione wykroczenia.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany w związku ze zgłoszeniem, z którego wynikało, że na przystanku autobusowym, na ławce leży nietrzeźwy mężczyzna. Na miejscu policjanci zastali pijanego 62- letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj ciechanowscy funkcjonariusze zatrzymali w miejscu pracy 42-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. 42-latek ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających i uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Wszyscy trzej mężczyźni trafili już do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzoną karę.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.