Policjanci pomogli kobiecie której życie było zagrożone

Kiedy zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie, zawsze można liczyć na pomoc policjantów. Kilka dni temu policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o możliwym udarze u kobiety, podjęli natychmiastowe działania. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych pomoc medyczna przyszła na czas.

Dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał telefonicznie informację od lekarza jednej z przychodni, że zadzwoniła do niego kobieta, z którą kontakt był utrudniony. Miał on podejrzenie, że może mieć udar i jej życie mogło być zagrożone. Dodatkowo brak było możliwości ustalenia osoby dzwoniącej, gdyż nie wyświetlił się jej numer telefonu. Lekarz o wszystkim poinformował dyżurnego KPP w Przasnyszu, który podjął zdecydowane działania.

W ich wyniku ustalono numer telefonu osoby dzwoniącej do przychodni, jej dane osobowe, a także adres zamieszkania. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy pod wskazanym adresem, w mieszkaniu zastali 77-letnią kobietę. Udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe, które po przybyciu na miejsce zabrało kobietę do szpitala.

Autor: kom. Paweł Rykowski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.