Policjanci wyprowadzili dwie kobiety z zadymionego domu

Dzięki ich zdecydowanej i szybkiej reakcji nie doszło do tragedii. Policjanci z nowodworskiej drogówki widząc kłęby dymu wydobywającego się z dachu domu od razu podjęli działania. Weszli na posesję i do budynku, a następnie wyprowadzili dwie kobiety, które nie zdawały sobie sprawy z zagrożenia.

Całe zdarzenie przebiegło dynamicznie. we wtorek (9.11) około 14.30 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, jadąc drogą krajowa nr 62 w miejscowości Modlin Stary, zauważyli wydobywające się kłęby dymu z dachu domu jednorodzinnego. Podejrzewając pożar, natychmiast pojechali na miejsce i weszli do budynku. Wewnątrz były dwie kobiety, które nie zdawały sobie sprawy z zagrożenia. Policjanci wyprowadzili je na zewnątrz oraz wezwali straż pożarną. Okazało się, że zaczęła palić się sadza w przewodzie kominowym. Policjanci wygasili ogień w piecu i zamknęli dopływ powietrza.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.