wtorek, 27 lipca 2021

Policjanci z Kozienic zatrzymali kobietę poszukiwana listem gończym od niemal 15 lat

Kozieniccy policjanci zatrzymali kobietę ukrywającą się od niemal 15 lat przed wymiarem sprawiedliwości. 63-latka z powiatu kozienickiego zmieniała swój wizerunek i ukrywała się za granicą oraz na terenie Polski. Za oszustwa, których dokonała, trafi do więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach w codziennej służbie prowadzą czynności w stosunku do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Po wielu latach natrafili na trop mieszkanki powiatu kozienickiego, która ukrywała się niemal od 15 lat. Kobieta przez ten czas zmieniała swój wygląd oraz miejsce zamieszkania. Część tego czasu spędziła za granicą oraz jak ustalili funkcjonariusze w jednej z podwarszawskich miejscowości. Była podejrzana o oszustwa. W związku z tym, iż kobieta nie stawiał się na wezwania, a miejsce jej pobytu nie było wcześniej znane, postanowiono zastosować wobec podejrzanej środek zapobiegawczy, w postaci tymczasowego aresztowania i zarządzono poszukiwania listem gończym. Wczoraj na terenie powiatu kozienickiego wpadła w ręce funkcjonariuszy. Dziś zostanie przewieziony do aresztu.

Jak pokazuje w/w przypadek sprawiedliwość i zatrzymanie osoby poszukiwanej przy nowych technologiach policyjnych to tylko kwestia czasu.

Autor: asp. Ilona Tarczyńska


Nasi partnerzy