Wizyta Komendanta Głównego u ciechanowskich strażaków

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Andrzej Bartkowiak w asyście mazowieckiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosława Nowosielskiego odbył spotkanie robocze w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Komendant główny PSP spotkał się z pełniącymi służbę funkcjonariuszami Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Ciechanowie. W trakcie spotkania nadbryg. Andrzej Bartkowiak przedstawił zmiany jakie zostaną wprowadzone w najbliższym czasie m.in w zakresie kształcenia i doskonalenia zawodowego, umundurowania oraz legitymacji służbowych funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas spotkania komendant główny PSP zapoznał się z warunkami pełnienia służby w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz Stanowisku Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie, zwracając uwagę na bazę lokalową oraz stan pojazdów pożarniczych i sprzętu. Następnie miało miejsce spotkanie ze starostą ciechanowskim Joanną Potocką-Rak oraz wójtami gmin z terenu powiatu ciechanowskiego, na którym omówiono sprawy związane z dofinansowaniem jednostek ochotniczych straży pożarnych. Na zakończenie spotkania komendant główny PSP podziękował ciechanowskim strażakom za codzienny zaangażowanie i poświęcenie podczas codziennej służby.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.