Policjanci z motocyklistami o bezpieczeństwie na drodze

W świetlicy wiejskiej w Biernatach Średnich odbyło się spotkanie policjantów z motocyklistami, którzy chcieli podnieść swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W czasie spotkania podnoszono umiejętności udzielania pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych.

Dzięki Fundacji MOTOPOMOCNI oraz stowarzyszeniu motocyklowemu WLS Riders na terenie powiatu łosickiego odbyło się szkolenie dla motocyklistów „Bezpieczny i Motopomocny motocyklista”. Głównym tematem szkolenia było bezpieczeństwo w ruchu drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy.

W trakcie zajęć mundurowi z łosickiej komendy omówili przepisy ruchu drogowego dla motocyklistów, odpowiedzieli na wszystkie pytania nurtujące uczestników szkolenia odnośnie kwestii prawnych, konsekwencji popełnianych wykroczeń i wiele innych. Udział w szkoleniu dostarczył słuchaczom specjalistycznej wiedzy oraz bezcennych umiejętności.

Autor: mł.asp. Weronika Wujek
Fot. Ewa Mucha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.