Policjanci zaopiekowali się trzylatkiem

Trzyletniego chłopca, który o północy stał na ulicy Płońska, zauważyła przypadkowa kobieta. Powiadomiła policjantów, którzy zaopiekowali się maluchem.

Kobieta jadąca samochodem, około północy na ulicy w Płońsku zauważyła stojące na chodniku około 3-letnie dziecko. W pobliżu nie było żadnych jego opiekunów, dlatego zainteresowała się maluchem. Chłopiec był spokojny, jednak kontakt z nim był utrudniony. Kobieta powiadomiła Policję. Na miejsce skierowano patrol i karetkę pogotowia. Do czasu przyjazdu medyków policjanci zaopiekowali się chłopcem, który nie posiadał żadnych zewnętrznych obrażeń. Dziecko przewieziono do szpitala, a policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania jego opiekunów.

Po godz. 5 do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku zgłosiła się para, która chciała zawiadomić o zaginięciu dziecka. Byli to rodzice odnalezionego trzylatka. Rodzina przyjechała z Ukrainy i mieszka w miejscowym hostelu. Okazało się, że kiedy rodzice usnęli, chłopiec otworzył drzwi wejściowe i wyszedł na ulicę.

Płońscy kryminalni wyjaśniają całą sytuację.

podinsp. Grzegorz Osiński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.