Policyjne nakazy opuszczenia mieszkania i zakazy zbliżania

Policjanci ciechanowskiej komendy skorzystali z uprawnień, jakie daje im ustawa antyprzemocowa. Wydali wczoraj 2 zakazy opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia osobom, które stosowały przemoc domową.

1 lutego br. w godzinach popołudniowych Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie przeprowadzili kontrolę w rodzinie, w której stosowana była przemoc domowa. Po szczegółowym rozpoznaniu sytuacji rodziny, mundurowi uznali za zasadne zastosować wobec 33-latka nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia. Mężczyzna w obecności policjantów opuścił mieszkanie.

Tego samego dnia w godzinach wieczornych Policjanci Posterunku Policji w Regiminie w związku z uzyskanymi informacjami o stosowaniu przemocy przez 28 -letniego mieszkańca gminy Grudusk nakazali mężczyźnie natychmiast opuścić zajmowane wspólnie z rodziną mieszkanie oraz wydali zakaz zbliżania się do bliskich.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.