Policyjny dron wypatrzył zaginioną

Odnaleźliśmy zaginioną 58- letnią kobietę. Podczas działań wykorzystany został policyjny dron, dzięki któremu szybko dotarliśmy do wyziębionej kobiety, która przebywała w trudno dostępnym terenie. Jesteśmy by pomagać, a policyjne motto „Pomagamy i chronimy” towarzyszy nam w naszej codziennej służbie.

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie został wczoraj zaalarmowany o zaginięciu 58 letniej mieszkanki gminy Lesznowola. Z przekazanych informacji wynikało, że zagrożone jest życie kobiety. Do poszukiwań włączeni zostali między innymi policjanci z wydziału ruchu drogowego, i to właśnie oni dzięki użyciu policyjnego drona wypatrzyli z powietrza zaginioną. Znajdowała się ona w trudno dostępnym i podmokłym terenie. Najbliżej tego miejsca byli w tym czasie dzielnicowi z Zalesia Górnego, którym drogą radiową przekazano informację o miejscu przebywania kobiety. Dzielnicowi szybko dotarli do zaginionej. Zmarzniętą 58 latkę doprowadzono do wezwanej załogi pogotowia ratunkowego.

Jesteśmy by pomagać, a policyjne motto „Pomagamy i chronimy” towarzyszy nam w naszej codziennej służbie.

nadkom. Jarosław Sawicki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.