Polonus uruchamia połączenie Warszawa – Stalowa Wola

Przewoźnik autobusowy Polonus z przyjemnością informuje, że już 2 lipca wznawia linie łączącą Warszawę ze Stalową Wolą. Trasa prowadzić będzie przez takie miejscowości jak: Białobrzegi Radomskie – Radom – Skaryszew – Iłża – Kunów – Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów – Sandomierz – Gorzyce.

Autobus kursować będzie codziennie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 16:15. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Stalowej Woli odjeżdża o godz. 7.45, by dotrzeć do Warszawy o godz. 12.25.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Stalową Wolą a Warszawą, przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V.

Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.