wtorek, 03 sierpnia 2021

Polonus zwiększa częstotliwość kursowania do Grudziądza

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zwiększa częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Grudziądzem. Już od 18 lipca zostanie dodany

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zwiększa częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Grudziądzem. Już od 18 lipca zostanie dodany drugi, poranny kurs. Dzięki temu zwiększy się również obecność biało-czerwonych autokarów Polonus w takich przepięknych miastach, jak Płońsk, Sierpc, Rypin, Brodnica, Jabłonowo Pomorskie czy Radzyń Chełmiński.

Od dnia 18.07.2020 r. (sobota):
Warszawa – Grudziądz godz. 09:45
Grudziądz – Warszawa godz. 14:00

Wyjazdy z Polonus są w pełni bezpieczne i komfortowe. We wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zgodnie z bieżącymi wytycznymi służb sanitarnych, m.in. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos w trakcie podróży. Pojazdy będą regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń do czyszczenia elektrostatycznego oraz ozonowania. Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączeń przeznacza nowoczesne i komfortowe autokary wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.


Nasi partnerzy