Narkotyki ukrył w „Nerce”

Policjanci ruchu drogowego zatrzymani 23- latka z Płońska, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności, w pojeździe mundurowi znaleźli amfetaminę. Mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałkowy wieczór, o godz. 21- ej policjanci wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się w rejon jeziora w Kazuniu gm. Czosnów. Podjęli tam interwencję wobec 23- latka z Płońska.

W trakcie kontroli, w pojeździe mężczyzny mundurowi ujawnili w wewnętrznej kieszeni „nerki” torebkę foliową z zapięciem strunowym, z zawartością białego proszku oraz szklany pojemnik zamykany plastikowym korkiem, w którym znajdowały się również torebki foliowe z zapięciem strunowym, z zawartością proszku koloru białego. Ponadto na półce deski rozdzielczej funkcjonariusze znaleźli kolejną torebkę foliową z zapięciem strunowym, również z zawartością białego proszku. Jak się później okazało w torebkach znajdowały się środki odurzające w postaci amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W toku dalszych czynności usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.