środa, 19 stycznia 2022

Polonusem do Zakopanego

Zakopane to nie tylko stolica Tatr, lecz także turystyczna, zimowa stolica Polski. Od lat niezmiennie przyciąga klimatem, śniegiem i stokami narciarskimi. Pełne atrakcji miasto i jego okolice to doskonałe miejsce, by skorzystać z atrakcji zimowego szaleństwa, spróbować góralskiej kwaśnicy i oscypka czy zachwycić się zakopiańskim stylem.

Autobus Polonus kursuje w poniedziałki, piątki, soboty i niedziele z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia odjeżdża o godz. 6.50, by dotrzeć do Zakopanego o godz. 14.00. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Zakopanem odjeżdża o godzinie 15:15.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Warszawą a Zakopanem, przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele i gniazdka 230V.

Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne.


Zobacz również