Pościg za pijanym motocyklistą ulicami Sokołowa Podlaskiego

W niedzielę po południu policjanci z Sokołowa Podlaskiego po pościgu zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość, był pod wpływem alkoholu, jechał motocyklem niezarejestrowanym i bez obowiązkowego ubezpieczenia. Teraz odpowie przed sądem za swoje wyczyny.

Wczoraj po południu w Sokołowie Podlaskim policjanci Wydziału Ruchu Drogowego na ul. Repkowskiej próbowali zatrzymać kierującego motocyklem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 34 km/h. Kierujący jednośladem zlekceważył sygnały do zatrzymania dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg za motocyklistą, który nie trwał jednak długo. Już po kilku minutach wpadł w ręce policjantów. Jak się okazało kierujący był w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo, motocykl którym kierował nie był zarejestrowany, nie posiadał ubezpieczenia, a tablica rejestracyjna pochodziła od innego pojazdu. Teraz za przestępstwo oraz wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

Autor: sierż. Aleksandra Borowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.