Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Poszukiwany 19 podstawami w rękach policjantów

Mińscy dzielnicowi zatrzymali 31-letniego mężczyznę poszukiwanego przez sądy i prokuratury na terenie całego kraju. Za mężczyzną w sumie wydano 19 podstaw poszukiwawczych. Policjanci ustalili, że poszukiwany może przebywać w jednej z miejscowości w gminie Siennica. Natychmiast przygotowali i zrealizowali skuteczną zasadzkę. 31-latek trafił już do zakładu karnego.

Kilka dni temu mińscy dzielnicowi ustalili, że w jednej z miejscowości w gminie Siennica, może ukrywać się 31-letni mężczyzna poszukiwany przez sądy i prokuratury na terenie całego kraju. Wspólnie z innymi patrolami udali się pod wskazany adres. Na miejscu zabezpieczyli możliwe drogi ucieczki mężczyźnie, a następnie w jednym z budynków gospodarczych zatrzymali 31-latka. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów i nie stawiał oporu. Sprawdzenie w policyjnym rejestrze potwierdziło kilkanaście podstaw poszukiwawczych. Mężczyzny poszukiwały sądy i prokuratury z terenu całego kraju.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, po czym został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 4 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Marcin Zagórski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.