Poszukiwany 3 listami gończymi trafił do więzienia

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymali 38-latka poszukiwanego 3 listami gończymi. Ukrywający się przed policją mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 7 miesięcy.

Rozpracowaniem miejsca pobytu poszukiwanego 3 listami gończymi mieszkańca powiatu garwolińskiego zajęli się policjanci zespołu do spraw poszukiwań garwolińskiej komendy. Do funkcjonariuszy wpłynęły listy gończe oraz sądowe nakazy doprowadzenia do zakładu karnego za 38-latkiem, uchylającym się od odbycia kary pozbawienia wolności za włamanie, przywłaszczenie, oszustwo i podrobienie dokumentów.

Kiedy kryminalni ustalili miejsce przebywania poszukiwanego, zaplanowali akcję zatrzymania. Do realizacji doszło 3 listopada po południu w jednej z podgarwolińskich wsi. Funkcjonariusze dokładnie znali rysopis mężczyzny, dlatego gdy tylko go zauważyli, przystąpili do działania. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony szybką akcją policjantów. 38-latek został przewieziony do policyjnego aresztu, a stamtąd do zakładu karnego, w którym spędzi 2 lata i 7 miesięcy.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.