poniedziałek, 02 sierpnia 2021

Poszukiwany listem gończym w rękach nowodworskiej prewencji

Kilka dni temu policjanci wydziału prewencji na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 29- latka z woj. podkarpackiego. Był poszukiwany m.in. listem gończym. Trafił do jednostki penitencjarnej.

5 września 2020 r. funkcjonariusze zespołu patrolowo- interwencyjnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim, na terenie miasta zatrzymali 29- letniego Tomasza Sz. Jak się okazało mieszkaniec powiatu sanockiego był poszukiwany przez rzeszowską prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu. W związku z powyższym policjanci odebrali od mężczyzny stosowne oświadczenie.

Okazało się, że to jednak nie wszystko. 29- latek był ponadto poszukiwany przez sąd rejonowy w Lesku na podstawie listu gończego, celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Ponadto ten sam sąd wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w Przemyślu, w związku z zamianą nieopłaconej kary grzywny, na karę pozbawienia wolności. Policjanci nowodworskiego wydziału prewencji zatrzymali mężczyznę. Następnie trafił za kratki.


Nasi partnerzy