Poszukiwany listem gończym wpadł, bo wszczął domową awanturę

Policjanci ciechanowskiej komendy zatrzymali wczoraj 42-latka, który awanturował się w miejscu zamieszkania. Okazało się, że agresor był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi za kratami.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zostali wezwani na interwencję do jednego z ciechanowskich mieszkań. Ze zgłoszenia kobiety, wynikało że jej pijany konkubent awanturuje się. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali agresywnego 42-latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, wyzywał zgłaszającą i wybił szyby w oknach. Ponadto wyrzucił kobietę i jej córkę z domu. Policjanci bez wahania zdecydowali o zatrzymaniu sprawcy przemocy domowej w policyjnym areszcie.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, że 42-latek poszukiwany był listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności . W tej sytuacji mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.