Poszukiwany spędził święta w areszcie

Policjanci zatrzymali 43-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Został zatrzymany w Wigilię w miejscu zamieszkania. 43-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Zatrzymanie osób, które próbują uniknąć odpowiedzialności karnej, jest tylko kwestią czasu. Tak było też w minioną niedzielę (24.12), gdy mundurowi otrzymali informację, o miejscu przebywania mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zatrzymali 43-latka w miejscu zamieszkania w jednej z miejscowości na terenie powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

43-letni mieszkaniec trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 45 dni pozbawienia wolności.

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.