piątek, 14 maja 2021

Poszukiwany trzema listami gończymi w rękach kryminalnych

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali mężczyznę, za którym wystawiono trzy listy gończe. 36-latek ukrywał się i często zmieniał miejsca pobytu, chcąc uniknąć odpowiedzialności. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych i ściganych listami gończymi. Kryminalni przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Policjanci ustalili między innymi miejsce, w którym ukrywał się mężczyzna poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Radomiu i Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. 36-latek starał się za wszelką cenę uniknąć spotkania z wymiarem sprawiedliwości. Kryminalni wiedzieli, że mężczyzna celowo zmienia swoje miejsca zamieszkania. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca jego pobytu.

Mężczyzna został zatrzymany na ulicy na terenie Pragi Północ. Widząc zbliżających się policjantów próbował zmylić ich i zmienił kierunek drogi. Kryminalni doskonale wiedzieli jednak z kim mają do czynienia. 36-latek został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.


Nasi partnerzy