wtorek, 26 października 2021

Poszukiwany włamywacz zatrzymany z narkotykami

Żyrardowscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, który ukrywał się przed organami ścigania. Dodatkowo posiadał w mieszkaniu narkotyki. Teraz najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym i dodatkowo odpowie jeszcze za posiadanie środków odurzających.

Wczoraj kryminalni z żyrardowskiej komendy w trakcie wykonywania czynności ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny. Policjanci szybko „namierzyli” i zatrzymali ukrywającego się 31-latka, który ma do odbycia łączną karę 2 lat pozbawienia wolności za włamania oraz zniszczenie mienia. Ponadto w trakcie zatrzymania, funkcjonariusze w mieszkaniu na stole zauważyli papierośnicę. Co ciekawe z zawartością kilku torebek strunowych zawierających biały proszek. Jednak policjanci na tym nie poprzestali. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych dodatkowo w innych miejscach ujawnili inne środki odurzające. Jak się okazało 31-latek posiadał narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy o łącznej wadze ponad 220 gramów.

Żyrardowianin teraz najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym. Wcześniej usłyszy jeszcze zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Emilia Wielorańska


Nasi partnerzy