sobota, 31 lipca 2021

Poszukiwany zatrzymany po interwencji

Policjanci z Kowali zatrzymali 26-latka poszukiwanego w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo po przeszukaniu mieszkania i posesji policjanci znaleźli i zabezpieczyli narkotyki i przedmioty pochodzące z włamania. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego.

Zaczęło się od zgłoszenia awantury na terenie gminy Kowala. Gdy na miejsce dotarli policjanci okazało, że kłócili się bracia. Jeden z nich zamknął się w domu, a następnie uciekł przez okno. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Szybko wyjaśniło się jaki jest powód jego ucieczki. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 26-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

Dodatkowo po przeszukaniu mieszkania i posesji mężczyzny policjanci zabezpieczyli narkotyki, krzak konopi indyjskiej, a także 160 zacisków do szalunków, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży z włamaniem na teren budowy.

Po wykonanych czynnościach mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego. 26-latek, oprócz wcześniej zasądzonej kary musi liczyć się z kolejnymi zarzutami.

Autor: Justyna Leszczyńska


Nasi partnerzy