Potrącenie rowerzystki w Grudusku

Ciechanowska policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Grudusku na ul. Kolejowej. 57-letnia rowerzystka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Ciechanowscy policjanci zwracają się z apelem o zachowanie ostrożności na drodze.

W niedzielę około godz. 17:45 w m. Grudusk na ul. Kolejowej doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział 32-letnia kierująca samochodem osobowym marki Audi A3 oraz 57-letnia rowerzystka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujące poruszały się w kierunku Gruduska drogą wojewódzką nr 616, natomiast do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. W wyniku wypadku ranna została 57-letnia rowerzystka, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego.

Policjanci apelują do kierowców i pozostałych użytkowników dróg o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, roztargnienie na drodze, a także lekkomyślność uczestników ruchu drogowego to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.