Powołanie Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie

W piątek (12.04) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości kpt. Arkadiusza Ciechaniaka. Meldunek przyjął Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Maciej Bieńczyk. Następnie wprowadzony został sztandar Komendy Powiatowej PSP w Sochaczewie oraz odegrano hymn państwowy.

Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP przedstawił przebieg służby st. kpt. Rafała Krupy powołanego na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie, podkreślając jego kwalifikacje zawodowe.

Punktem kulminacyjnym było odczytanie aktu powołania nowego komendanta, który symbolicznie przywitał się ze sztandarem Komendy Powiatowej PSP w Sochaczewie, a następnie złożył meldunek o przyjęciu obowiązków.

Uroczysta zbiórka była też dobrą okazją do podziękowania st. bryg. Maciejowi Bieńczykowi za dotychczasową służbę pełnioną przez ponad 20 lat w sochaczewskiej komendzie.

Uroczystość swoją obecnością uświetniło wielu znamienitych gości, przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych oraz duchowieństwa.

Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Milena Bulwan – Komenda Powiatowa PSP w Sochaczewie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.