Skradzione BMW odzyskane w powiecie ostrołęckim

Kilkanaście minut wystarczyło policjantom z Kadzidła, Łysych i Myszyńca na zatrzymanie bmw, które zostało skradzione. Sprawca najpierw wyważył okno, po czym zabrał z domu kluczyki do auta. Akcja była bardzo dynamiczna i trwała kilkadziesiąt sekund. Sprawca oraz pasażer auta szybko zostali obezwładnieni. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz jazdy w stanie nietrzeźwości i przyznał się do ich popełnienia.

W miniony czwartek (11.04) ostrołęccy policjanci zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem do domu oraz zaparkowanego tam samochodu. Jak wynikało z relacji właściciela, sprawca najpierw wyważył jedno z okien, po czym zabrał kluczyki od auta. Następnie włamał się do garażu kradnąc stojące tam bmw.

Policjanci podjęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy. Po kilkunastu minutach patrole z Posterunku Policji w Kadzidle na jednej z ulic w Łysych zauważył poszukiwany pojazd. Mundurowi zablokowali mu drogę, po chwili na miejsce dotarli także policjanci z Łysych i Myszyńca.

Zatrzymano i obezwładniono dwóch mężczyzn znajdujących się w bmw. 56-letniego kierowcę i o 2 lata starszego pasażera. Alkomat wykazał, że kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu, natomiast nie posiadał on prawa jazdy.

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz jazdy w stanie nietrzeźwości i przyznał się do ich popełnienia.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.