Pożar domu pod Nowym Dworem Mazowieckim

W środę (14.12) chwilę przed godziną 19 w Bożej Woli gm. Jabłonna na ulicy Brzozowej, doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Na miejscu po chwili zjawili się nowodworscy strażacy, którzy rozpoczęli akcje gaśniczą do czasu przybycia zastępów z Legionowa i gminy Jabłonna.

Pierwsze zastępy, które przybyły na miejsce zdarzenia zastały rozwinięty pożar. Płomienie wydostawały się na zewnątrz budynku. Natychmiast zbudowano linie gaśnicze i przystąpiono do podawania środka gaśniczego. Osoby zamieszkujące, które ewakuowały się przed przybyciem służb ratunkowych, zostały przebadane przez zespół Ratownictwa Medycznego i pozostały na miejsce zdarzenia. Kilka osób trzeba było również ewakuować przy pomocy drabiny.

W akcji gaśniczej udział brały zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, JRG Legionowo, OSP Jabłonna, OSP Chotomów i OSP Janówek. Trwa ustalanie przyczyny pożaru. W domu zamieszkiwali uchodźcy z Ukrainy, którzy pracowali w okolicznych firmach. Część osób w czasie pożaru była w pracy.

Foto: Łukasz Konarzewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.