Pracownica odpowie za kradzież zdrapek i posiadanie narkotyków

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji na Targówku zatrzymali kobietę podejrzaną o przywłaszczenie zdrapek oraz posiadanie środków odurzających. Pracownica, która „podbierała” sklepowe mienie naraziła właściciela na straty w wysokości ponad 1000 złotych. 45-latka usłyszała już zarzuty w tej sprawie.

Policjanci z komisariatu na Targówku przyjęli zawiadomienie o przywłaszczeniu zdrapek totalizatora sportowego. Łączne straty wyniosły ponad 1000 złotych. Podejrzenia zgłaszającej padły na jedną z pracownic.

Policjanci po przyjęciu zawiadomienia natychmiast zajęli się sprawą. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali 45-latkę do wyjaśnienia. Podczas przeszukania jej mieszkania kryminalni znaleźli skradzione zdrapki oraz zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana.

Kobieta została już przesłuchana. Dochodzeniowiec przedstawił jej zarzut kradzieży i posiadania środków odurzających.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież cudzego mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie środków zabronionych do lat 3.

mł. asp. Irmina Sulich

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.