wtorek, 26 października 2021

Pracownik firmy kurierskiej kradł przesyłki

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zostali powiadomieni o pracowniku magazynu jednej z firm kurierskich, który miał dokonywać kradzieży z przesyłek. Udali się na teren firmy, gdzie zatrzymali mężczyznę. Pracownicy działu bezpieczeństwa firmy odzyskali wcześniej skradzione przez niego przedmioty z paczek. W miejscu zamieszkania zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli mienie stanowiące własność firmy. 21-latek usłyszał już zarzuty kradzieży, przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim został powiadomiony o pracowniku magazynu jednej z firm kurierskich, który miał dokonywać kradzieży różnych wartościowych przedmiotów z przesyłek. W tym celu na teren firmy udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. W rozmowie z pracownikami działu bezpieczeństwa potwierdzili fakt kradzieży, co też zostało utrwalone na monitoringu. W miejscu zamieszkania 21-latka funkcjonariusze zabezpieczyli mienie stanowiące własność firmy. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a firma odzyskała wcześniej skradzione przez niego przedmioty.

Podczas czynności w komisariacie funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze markowy zegarek, który mężczyzna miał założony na ręku oraz srebrną bransoletkę. Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutów kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja


Nasi partnerzy