Radomscy kryminalni w akcji. Zatrzymali 2 poszukiwanych w okolicy Poznania

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane. Często są to skazani uchylający się od odbycia kary za popełnione przestępstwa, którzy m.in. ukrywali się za granicą lub w różnych miastach w kraju. W ostatnich dniach radomscy kryminalni zatrzymali 2 poszukiwanych w okolicy Poznania.

Radomscy policjanci niemal codziennie udowadniają, że ukrywający się przed organami ścigania nie unikną odpowiedzialności. Zatrzymują też osoby poszukiwane, które ukrywają się poza Radomiem i województwem mazowieckim. Skuteczne działania kryminalnych doprowadziły do zatrzymania w ostatnich dniach 2 poszukiwanych mieszkańców naszego województwa, którzy ukrywali się w okolicy Poznania.

Pierwszy z poszukiwanych to 42-letni mieszkaniec powiatu radomskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Ukrywał się m.in. poza granicami kraju, a gdy wrócił próbował jeszcze ukryć się na terenie województwa wielkopolskiego. 42-latek bardzo się pilnował, by nie wpaść w ręce policjantów. Nie udało mu się to i został zatrzymany przez policjantów z Radomia. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zaległą karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany również ukrywał się w okolicy Poznania. Mężczyzna poszukiwany był m.in. na podstawie listu gończego w celu odbycia kilku miesięcy pozbawienia wolności i przez pewien czas ukrywał się za granicą. Następnie na terenie województwa wielkopolskiego chwytał się dorywczych prac. 53-letni mieszkaniec Radomia został zatrzymany w okolicy Poznania przez radomskich kryminalnych. Miał możliwość opłacenia grzywny i po okazaniu dowodu wpłaty na rachunek bankowy sądu został zwolniony.

Radomscy policjanci zbierają informacje i sprawdzają miejsca gdzie ukrywają się osoby poszukiwane, dlatego ich zatrzymanie często jest tylko kwestią czasu. Nawet jeśli ukrywają się poza granicami naszego miasta.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.