Siedział w samochodzie i kłócił się sam ze sobą

Mokotowscy wywiadowcy zatrzymali 41-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę, gdyż siedział w zaparkowanym citroenie, prowadząc ze sobą zaciekły monolog. Krzyczał i machał rękoma. Mając podejrzenie, że może być pod działaniem alkoholu, mundurowi postanowili to sprawdzić. W schowku pojazdu znaleźli mefedron i marihuanę. Narkotyki trafiły do depozytu, natomiast ich posiadacz do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Patrolując rejon ulicy Idzikowskiego na warszawskim Mokotowie, około godziny 8.00 policjanci zauważyli stojący przy jednej z posesji samochód. Siedzący wewnątrz citroena mężczyzna machał rękoma i najwyraźniej krzyczał sam do siebie. W samochodzie bowiem był sam. Nie było widać też aby rozmawiał przez telefon. Policjanci postanowili go wylegitymować i sprawdzić jego stan trzeźwości. Na widok mundurowych 41-latek zaprzestał dyskusji ze sobą. Wykazywał zdenerwowanie. Był trzeźwy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że w przeszłości był zatrzymywany i karany za posiadanie narkotyków.

Kiedy wywiadowcy zapytali, czy posiada środki odurzające, oświadczył, że może coś mieć. Mundurowi wyjęli ze schowka wewnątrz aura dwa woreczki. W jednym znajdowała się sproszkowana substancja w drugim zielono-brunatny susz. Badanie narkotesterem wykazało, że to mefedron i marihuana. Podejrzany mężczyzna tłumaczył się, że narkotyki znalazł w toalecie typu toy toy. Środki odurzające zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Ich posiadacz trafił do policyjnego aresztu. Teraz swoją linię obrony będzie mógł przedstawić w sądzie, który może go skazać nawet na 3 lata więzienia.

podkom. Robert Koniuszy

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.