Śmierć na drodze. Policjanci apelują o ostrożność.

Wyszkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają i badają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej W 694 w miejscowości Poręba-Kocęby. Na skutek zderzenia się pojazdu osobowego z ciężarówką, śmierć poniósł kierujący skodą, 42- letni mieszkaniec Warszawy. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

W piątek( 21.10), tuż po godzinie 16:30 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 694 w miejscowości Poręba Kocęby. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 42-letni mieszkaniec Warszawy, kierując osobowym skodą , na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym marki DAF. W wyniku zderzenia, kierujący ciężarówką, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu a następnie na pobliską łąkę. Niestety konsekwencją tego zdarzenia były bardzo poważne obrażenia 42 -latniego kierowcy skody, którego życia nie udało się uratować ratownikom, również tym przybyłym na miejsce z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci wykonali na miejscu niezbędne czynności procesowe pod nadzorem Prokuratory Rejonowej w Wyszkowie. Obecnie trwa analiza zebranego materiału dowodowego, a funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Powyższy komunikat pokazuje jak kruche i delikatne jest ludzkie życie w momencie zdarzeń drogowych. Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas jazdy wszelkimi pojazdami. Czasem na drodze wystarczy chwila, aby znaleźć się w trudnej sytuacji.

mł.asp. Wioleta Szymanik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.