Śmiertelne potrącenie pieszej na DK7

We wtorkowy wieczór na drodze krajowej nr 7 w gminie Zakroczym doszło do wypadku z udziałem pojazdu Volkswagen i osoby pieszej. Niestety kobieta w wyniku potrącenia poniosła śmierć na miejscu. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wczoraj ok. 21:30 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Zakroczym miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym Volkswagenem 38-latek, jadąc prawym pasem ruchu od strony Płońska w kierunku Warszawy, potrącił przebiegającą przez jezdnię kobietę. Na skutek doznanych obrażeń poniosła ona śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin policjanci wydziału ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz grupa dochodzeniowo- śledcza pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności procesowe, mające na celu wyjaśnienie okoliczności i przyczyn wypadku. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.