Śmiertelny wypadek na DK92

W niedzielę (5.02) o godzinie 12:36, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na 413 kilometrze drogi krajowej nr 92 w Kozłowie Szlacheckim (gmina Nowa Sucha). Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej JRG PSP oraz zastępy z OSP Kozłów Szlachecki oraz OSP Antoniew.

Po dojeździe stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych Toyota oraz Mercedes, którymi podróżowali sami kierujący. Osoby postronne ewakuowały nieprzytomnego kierowcę Toyoty, a wobec braku funkcji życiowych rozpoczęli uciskanie klatki piersiowej mężczyzny. Kierowca Mercedesa wysiadł o własnych siłach i uskarżał się na ból klatki piersiowej.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy ratownikom medycznym w udzielanych medycznych czynnościach ratunkowych oraz wyznaczeniu i zabezpieczeniu miejsca do lądowania helikoptera Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo wysiłku ratowników lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Drugi kierujący został przetransportowany do szpitala. Po odłączeniu akumulatorów i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.