Sprawca zniszczeń w Przasnyszu zatrzymany

W ostatni weekend w Przasnyszu doszło do szeregu zniszczeń mienia publicznego oraz w jednym przypadku do kradzieży. W poniedziałek (21.08) sprawca został zatrzymany i usłyszał zarzuty, za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Przasnyska Policja otrzymała zgłoszenie od władz naszego miasta, że w nocy z 18 na 19 sierpnia br. nieznany sprawca dokonał zniszczenia drzewek i podtrzymujących je palików przy ulicach Orlika i Baranowskiej. Do kolejnej dewastacji doszło w nocy z 20 na 21 sierpnia, w przasnyskim rynku zniszczona została tablica projektowa, ławki i girlandy oświetleniowe na szkodę miasta, a także parasole ogrodowe i girlandy oświetleniowe w Cafe Rynek. W weekend miała miejsce jeszcze kradzież koszów wiklinowych na kwiaty umieszczonych na rowerach przy skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z Ostrołęcką.

W poniedziałek został zatrzymany 38 letni mężczyzna, mieszkaniec Przasnysza. Jak się okazało, był on sprawcą wszystkich tych przestępstw. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia i kradzieży, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

kom. Paweł Rykowski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.