Sprawcy kradzieży sklepowej zatrzymani

Płoccy kryminalni zatrzymali sprawców kradzieży. 25 i 20-latek ujęci zostali przez ochronę jednego ze sklepów na terenie Płocka, po tym jak ukradli artykuły elektryczne. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty kradzieży.

W jednym ze sklepów na terenie Płocka doszło do kradzieży artykułów elektrycznych. Mężczyźni, którzy chcieli wynieść skradziony wcześniej towar wart 2 630 zł, nie płacąc, zostali ujęci przez pracownika ochrony. Sprawa została natychmiast zgłoszona na Policję, a sprawcy kradzieży zatrzymani przez patrol, który przyjechał na interwencję. Okazało się, że jeden z nich, 25-latek dzień wcześniej, w tym samym sklepie, z innym mężczyzną również dokonał kradzieży podobnych artykułów elektrycznych, na łączną kwotę 2 337 zł. Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie.

Mężczyźni usłyszeli w Komisariacie Policji w Płocku zarzuty przestępstwa kradzieży, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Krystyna Kowalska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.