Susz roślinny w szufladzie biurka

Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze w mieszkaniu 30-latka znaleźli marihuanę ukrytą w szufladzie biurka. Mężczyzna twierdził, że susz roślinny znalazł na klatce schodowej. 30-latek już usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wywiadu zatrzymali mężczyznę, który posiadał zabronione prawem substancje. Podczas przeszukania mieszkania przy ulicy Literackiej, policjanci znaleźli w pokoju, w szufladzie biurka torebkę foliową z suszem roślinnym. 30-latek został zatrzymany, a narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie substancji potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna twierdził, że torebkę z narkotykami znalazł na klatce schodowej jednego z bloków, do którego dostarczał pizzę.

Po zebraniu materiału dowodowego przez bielańskich dochodzeniowców, zatrzymany usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.